Szczebrzeszyn – zakończenie wielkiej przygody

Wszystko to, co dobre, szybko się kończy – spływy kajakowe po rzece Wieprz nie są odstępstwem od tego dobrze znanego powiedzenia. Cała trasa, która swój początek ma w miejscowości Obrocz, podzielona jest na kilka etapów i po każdym z nim istnieje możliwość zakończenia spływu. Jednak jej faktyczne zwieńczenie znajduje się w Szczebrzeszynie. Cały spływ odbywa się niezwykle urokliwą okolicą województwa lubelskiego, dzięki czemu pozwala poznać i pokochać tamtejsze nadzwyczajne widoki. Umożliwia też poznanie wielu ciekawych miejscowości oraz wsi, wśród których największe uznanie wzbudza niewątpliwie perła Roztocza, którą jest miejscowość Zwierzyniec. Zwiedź kajakiem tę piękną okolicę! Rzeka czeka na Ciebie!

lcs_4119

Spływy kajakowe lubelskie – ostatni etap

Można śmiało stwierdzić, że ostatni fragment popularnej wśród kajakarzy trasy przeznaczony jest dla tych najbardziej wytrwałych. Szczególnie jeśli pokonanie całej drogi odbywa się jednego dnia. Po około sześciu lub siedmiu godzinach i przepłyniętych niemal trzydziestu kilometrach, docierają Państwo do celu. Dokonać tego mogą właściwie tylko doświadczeni kajakarze lub osoby o bardzo dobrej kondycji fizycznej. Rzekę na pięciokilometrowym odcinku między miejscowościami Brody i Szczebrzeszynem otaczają przede wszystkim malownicze wzgórza, które sprawiają, że piękny lubelski krajobraz na zawsze zapadnie Państwu w pamięć. Dość szybko koryto zwęża się, a nurt przyspiesza. Tuż przed końcem spływu natrafiamy na uskok wodny. Nie muszą się Państwo nim martwić – bardzo przejrzyste oznakowanie trasy pozwoli się Państwu odpowiednie przygotowanie się do pokonania go. Pokonanie tego ostatniego etapu zapewni Państwu wiele niezapomnianych wrażeń i sprawi, że ten rodzaj sportu stanie się Państwa pasją.

Niezapomniane spływy kajakowe po rzece Wieprz eltrax.pl/splywy-kajakowe-wieprz/

Koniec spływu kajakiem

W trosce o komfort naszych klientów zapewniamy Państwu kolejne udogodnienie. Jest nim niewątpliwie transport powrotny z miejsca, w którym zakończą Państwo swój spływ kajakowy Wieprzem. Zajmiemy się także wypożyczonym Państwu sprzętem. Wierzymy przy tym, że nie będzie to Państwa ostatnie spotkanie z lubelskimi rzekami, bo kto raz po nich popłynął, nigdy już nie ma ich dość i zawsze pragnie na nie powrócić. Właśnie dlatego nasi klienci często do nas wracają – chcąc ponownie pokonać tę samą trasę albo przepłynąć kolejny jej etap. Wiedząc, że współpraca z nami to gwarancja wieloletniego doświadczenia, bezpieczeństwa oraz dobrej zabawy, a spływy kajakowe rzeką Wieprz to niezapomniana przygoda, którą przeżyć może właściwie każdy!