Spływy kajakowe Rudka – idealny sposób na spędzenie czasu wolnego

To fantastyczny sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego w gronie najbliższej rodziny lub przyjaciół. Obecnie, kiedy coraz więcej czasu spędzamy w pozycji siedzącej bardzo ważne jest, aby w trakcie czasu wolnego zażyć nieco aktywności fizycznej, która da nam pozytywnego kopa do działania oraz sprawi, że będziemy się doskonale bawić. Spływ kajakowy rzeką Wieprz to idealne rozwiązanie, aby zacząć przygodę ze sportem.

splyw-kajakowy-rudka

Spływy kajakowe lubelskie – wiele pięknych tras do wyboru

Organizowane przez naszą firmę wycieczki Wieprzem cieszą się ogromną popularnością z uwagi na kompleksowe usługi, jakie Państwu świadczymy. Nie tylko oferujemy wynajem wysokiej jakości, bezpiecznego sprzętu w postaci samych kajaków, kamizelek asekuracyjnych czy ratunkowych, worków i pokrowców na telefony czy torby, ale również zapewniamy transport osób łącznie ze sprzętem na miejsce docelowe, w którym rozpoczyna się spływ. Ponadto po zakończeniu wycieczki, transportujemy wszystkich z powrotem. Jest to znaczne udogodnienie dla wszystkich uczestników, którzy mogą nie znać okolicy, aby nikt się nie zgubił.
Spływy kajakowe rzeką Wieprz mogą trwać kilka godzin jednego dnia, lub może być podzielony na kilka etapów rozdzielonych na poszczególne dni. Trasy zapewnią wspaniałe widoki oraz niezapomniane wrażenia z uwagi na piękne okoliczności przyrody. Ponadto z naszej oferty mogą skorzystać całe rodziny, uczniowie lub studenci, a także całe firmy. Wówczas oferujemy różnego rodzaju atrakcje dodatkowe. Sprawdźcie całą trasę naszego spływu po rzece Wieprz.

Niezapomniane chwile zamienią się w cudowne wspomnienia

Oprócz samego spływu kajakowego oferujemy również wiele ciekawych udogodnień, które z pewnością przypadną do gustu wielu klientom. Organizujemy ogniska i rozpalamy grilla dla uczestników, dzięki czemu można posilić się po wyczerpującym, ale jakże przyjemnym dniu. Dysponujemy zadaszoną altaną na dość dużej działce, dzięki czemu nawet jeśli zacznie padać deszcz nie popsuje on całego wydarzenia. Jest to zatem doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, studenckie i integracyjne, zajmujemy się również kwestiami noclegowymi.

Niezapomniana przygoda podczas spływów Wieprzem! Serdecznie zapraszamy do wypożyczania kajaków! Nie zapomnicie tej rzeki!