FV

Niezapomniane spływy rzeką Wieprz

To wspaniały sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Malownicza trasa kajakowa pozwala cieszyć się urokami województwa lubelskiego w samotności lub z rodziną i przyjaciółmi. Wypływając na rzekę z firmą Eltrax zyskują Państwo gwarancję bezpieczeństwa, dobrej organizacji, najlepszego sprzętu oraz wielu innych udogodnień w atrakcyjnej cenie. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi kajakarzami, czy też dopiero pragniecie rozpocząć swoją przygodę ze spływami – bez wątpienia będziecie Państwo zadowoleni, gdyż w ofercie firmy Eltrax każdy znajdzie coś dla siebie!

NASZA OFERTA

  • Dysponujemy nowoczesnym (nowym) sprzętem renomowanej francuskiej firmy RTM, posiadającym niezbędne atesty, którego stan techniczny jest na bieżąco monitorowany przez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.
  • Wypożyczamy cały niezbędny sprzęt na spływ po Wieprzu (kajaki, kamizelki asekuracyjne dostosowane do masy ciała, wiosła, wodoszczelne pokrowce na telefony itp.), dzięki czemu nie musicie Państwo martwić się, że nie posiadacie lub nie zabraliście ze sobą koniecznego wyposażenia.
  • W trakcie wycieczki lub po jej zakończeniu na PRZYSTANKU WYSPA zapewniamy miejsce z zadaszoną altaną na zorganizowanie ogniska lub grilla, dzięki czemu jest on nie tylko aktywnością fizyczną, ale również może się zmienić w udane spotkanie towarzyskie z najbliższymi lub przyjaciółmi, a wszystko to w wyjątkowym otoczeniu lubelskiej rzeki. Bez problemu także zmieszczą Państwo tam wszystkie swoje kajaki.
  • Wystawiamy faktury VAT.

ZAPEWNIAMY

  • Nowoczesne jedno- i dwuosobowe polietylenowe kajaki z wygodnymi fotelami oraz dodatkowym siedziskiem dla dzieci.
  • Transport uczestników i całego sprzętu do punktu rozpoczęcia spływu kajakowego i drogę powrotną.

Nasze województwo  kusi swą malowniczością! Przekonajcie się sami! Pływasz po różnych rzekach? Zapraszamy na spływ kajakowy do nas!

Spływ kajakowty po rzece wieprz z Obrczy

Kajaki w wyjątkowej ofercie – specjalnie dla Państwa

Spływy kajakowe po Wieprzu pozwalają na przeżycie wyjątkowej przygody w niezapomnianych okolicznościach przyrody. Wieloetapowość proponowanych przez nas tras umożliwia dostosowanie ich przebiegu do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów, dzięki czemu niezależnie od doświadczenia i umiejętności możecie Państwo cieszyć się niezapomnianą przygodą w bezpiecznych kajakach. Chętnie służymy wsparciem i pomocą w każdym spływie – rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości oraz doradzimy najdogodniejszy wariant, dzięki czemu z pewnością każdy uczestnik przygody będzie zadowolony z jej przebiegu. Propozycja, którą znajdą Państwo na naszej stronie, jest niezwykle atrakcyjna. Dodatkowo istnieje możliwość dokonania indywidualnej wyceny wycieczki. Wszystko po to, aby jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo, wysoki poziom usługi i jej niską cenę. Wszystko to powoduje, że oferowana atrakcja stają się niezapomnianą i bezpieczną przygodą.

lcs_4088

 

Przygotowanie do spływu rzeką

Lubelską przygodę rozpoczynamy w miejscowości Obrocz. Ponieważ dbamy o komfort naszych klientów, zapewniamy im niezbędny transport, gdzie rozpoczynają oni swoją podróż. Co istotne, transport jest niezależny od ilości osób, co oznacza, że można przyjechać zarówno indywidualnie, jak i w większej grupie. Należy również zaznaczyć, że transport w obie strony wliczony jest w cenę. Oprócz najlepszej jakości sprzętu dysponujemy również szeregiem niezbędnych akcesoriów, które ułatwią spływ kajakowy Wieprzem i zagwarantują Państwu bezpieczeństwo podczas całej rzecznej wyprawy zakątkami ziemi lubelskiej. Szukacie odpowiedniego kajaka? Posiadamy jedno- i dwuosobowe renomowanej francuskiej firmy, które posiadają wszelkie niezbędne atesty. Dodatkowe siedzenie umożliwia także podróżowanie z dziećmi. Organizujemy wyprawy dla kajakarzy indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Jego długość może być dostosowana do poziomu zaawansowania zainteresowanych. To od Państwa zależy, ile czasu spędzicie na tej niezwykle malowniczej lubelskiej trasie kajakowej. Ta rzeka czeka na to, aby ją odkryć!

Auto nad Zalewem Rudka

Auto nad Zalewem Rudka

 

Kajakiem po Wieprzu czyli etapy podróży

Spływy kajakowe lubelskie to kilka etapów niezapomnianych wrażeń!

Pierwszy etap rozpoczyna się w miejscowości Obrocz i kończy w Zwierzyńcu. To trasa idealna na rozpoczęcie swojej przygody w kajakach. Polecana jest nie tylko osobom początkującym, ale także bardziej zaawansowanym miłośnikom wiosłowania. To również najbardziej popularny fragment lubelskiej trasy – właściwie wszystkie wyprawy Wieprzem, które organizowane są przez naszą firmę, mają tu swój początek. Ten etap to kwintesencja piękna lubelskiego krajobrazu, a liczne zakręty (czyli meandry) tylko urozmaicają podróż. Odcinek liczący siedem kilometrów przewidziany jest na około 2-godzinną przygodę z kajakiem, która kończy się w Zalewie Rudka w Zwierzyńcu. Drugi etap to kolejne pięć kilometrów rzecznej trasy i niezapomnianych widoków, które oferuje nam ziemia lubelska. Następnie spływamy do miejscowości Bagno,  gdzie kończy się kolejny etap wycieczki. Można go również zakończyć nieco wcześniej w miejscu przygotowanym specjalnie dla naszych klientów. Jednym z wielu udogodnień przygotowanych dla Państwa jest wyjątkowe miejsce odpoczynku – PRZYSTANEK WYSPA – miły wypoczynek w trakcie spływów. Znajdą tam Państwo zadaszoną altanę, a także będą Państwo mogli zorganizować grilla lub ognisko. Część z naszych klientów właśnie tu kończy swoją lubelską przygodę i wypoczywa z rodziną i przyjaciółmi na łonie natury. Pozostali zaś kontynuują podróż w dół rzeki, rozkoszując się dalszymi fragmentami tej wyjątkowej trasy.

Spływy kajakowe po Wieprzu to następnych pięć kilometrów trzeciego etapu, który rozpoczyna się w miejscowości Bagno, a kończy w Żurawnicy. Malownicza rzeka i uroki województwa lubelskiego na tym odcinku podbiją Wasze serca. Ten fragment nie powinien stwarzać większych problemów nawet początkującym osobom, będąc jednocześnie wystarczająco atrakcyjny dla kajakarzy z większym doświadczeniem. W miejscowości Turzyniec konieczne jest przeniesienie kajaków, jednak odległość ta nie jest duża i nie powinna nikomu sprawić problemów. To również doskonały pretekst dla krótkiego odpoczynku i podziwiania okolicy. Z Żurawicy wyruszamy naszymi kajakami do miejscowości Brody. Jest to kolejny, czwarty już, etap naszej przygody na lubelskiej ziemi. Kolejne cztery kilometry są nieco bardziej zróżnicowane, niż poprzednie odcinki. Czasem woda płynie wolno, jednak czasem przyspiesza. Na tym fragmencie natrafiamy także na progi wodne, które nie powinny jednak być zbyt dużym utrudnieniem. Szczególnie bardziej doświadczeni kajakarze będą pokonywać ten etap rzeki z wielką przyjemnością i dlatego i oni to docenią. Ostatni etap wycieczki kajakami, liczący sobie pięć kilometrów, pokonują najczęściej jedynie najbardziej wytrwali. Kilkugodzinne spływy kajakowe lubelskie rzekami dają się bowiem we znaki mniej doświadczonym osobom (co nie oznacza, że nawet ci nieco mniej wprawni nie mogą spróbować zmierzyć się z tym wyzwaniem). Również na tym odcinku podziwiać można urokliwe lubelskie krajobrazy, które towarzyszą nam przez całą podróż. Po spływie docieramy do Szczebrzeszyna, który jest ostatnim etapem sześcio- lub siedmiogodzinnnej podróży. Czas ten jest jednak umowny – wszystko zależy od Państwa, w szczególności od indywidualnych umiejętności związanych z obsługą kajaków oraz od ilości czasu przeznaczonego na przerwy i odpoczynek lub rozkoszowanie się walorami lubelskiego krajobrazu.

 

 

Zakochaj się w spływach kajakowych

W Eltrax wierzymy, że uczestnictwo w spływach kajakowych, to nie tylko jednorazowa przyjemność, ale coś, co szybko staje się wielką pasją. Tak było z nami i mamy nadzieję, że podobnie będzie i z Państwem. Lubimy dzielić się tym, co dobre, dlatego zależy nam na umożliwieniu jak największej ilości osób poznania uroków tego sportu oraz lubelskiej przyrody, na którą składają się między innymi piękne lasy oraz malownicze rzeki. Dzięki naszej firmie pokochają Państwo urokliwe krajobrazy, które zobaczą Państwo w czasie spływów. To także doskonała okazja, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – jak bowiem głosi popularne powiedzenie, „ruch to zdrowie”, a korzystanie z kajaków jest świetnym sposobem na wzmocnienie mięśni (przede wszystkim, choć nie tylko, górnych partii ciała) oraz poprawienie kondycji i wytrzymałości. Gorąco zachęcamy do dokonania rezerwacji terminu, co można uczynić telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego, znajdującego się na naszej stronie internetowej. Pomimo dużego zainteresowania naszymi usługami, dzięki dobrej organizacji i możliwościom technicznym nie musicie Państwo rezerwować miejsc na rzeczną przygodę z dużym wyprzedzeniem. Nasze kajaki czekają na wszystkich chętnych! Wycieczka po malowniczej lubelskiej krainie z Eltrax to nie tylko gwarancja dobrej zabawy, ale także najwyższego poziomu bezpieczeństwa i rzetelności oraz niezapomnianych przeżyć. Właśnie dlatego powinni Państwo wybrać wycieczkę organizowaną przez naszą firmę!

Nie musicie czekać do lata, aby przeżyć niezapomnianą przygodę w województwie lubelskim z kajakiem w roli głównej. Zapraszamy Państwa także w okresie jesienno-zimowym! jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje odważnych i żądnych wrażeń turystów. Nie zapomnijcie jednak o ciepłym ubraniu!

Spływy kajakowe na rzece Wieprz? Tylko z Eltrax! Zapraszamy!